BatchCrop
Supports both Mac OS X & Windows
  Cropping made easy!
The right tool for tedious
photo editing sessions
This page is not intended for international customers.

GİZLİLİK

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim için esastır. Yazılım aktivasyonu ve destek hizmetleri için kimliğiniz, iletişim bilgileriniz, şirketiniz, donanım ve yazılım versiyonlarınız gibi bilgileri talep edebiliriz.

Bize vermiş olduğunuz her tür bilgi gizli tutulacaktır.

Web sitemizde hizmet kalitesini artırmak amacıyla çerezler kullanılabilir, ziyaretçi IP bilgileri kayıt altına alınabilir.

Ödeme sayfası SSL korumalı olup kredi kartınızla ilgili hiç bir bilgi sistemimizde kaydedilmemektedir.

HAKKIMIZDA

Atarca Yazılım olarak ArGe tecrübemizle ülke içi ve uluslarası yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
Atarca Otomasyon Yazılım Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti.
Nuh Kuyusu Cd. 221/2, 34664, Istanbul
contact [at] atarcasoftware.com

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ


1. TARAFLAR

SATICI
   Ünvanı: Atarca Otomasyon Yazılım Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti.
   Adres: Nuh Kuyusu Cd. 221/2, 34664, Istanbul
   E-posta: contact [at] atarcasoftware.com

ALICI
   http://www.batchcrop.com adresinden alışveriş yapan müşteri

2. KONU

ALICI'nın SATICI'ya ait http://www.batchcrop.com alan adlı internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün veya ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

3. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

Ürün BatchCrop adlı yazılımın sınırsız kullanılabilmesi için gereken lisans anahtar kodudur. Satış bedeli ödeme formunda belirtildiği gibidir.

4. GENEL ŞARTLAR

4.1.ALICI, SATICI'ya ait http://www.batchcrop.com alan adlı internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup eksiksiz ve doğru bilgi sahibi olduğunu ve işbu Sözleşmenin geçerliliği için elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2.Sözleşme konusu ürün ödemenin kesinleşmesiyle beraber ALICI'nın verdiği e-posta adresine elektronik ortamda iletilir.

4.3.ALICI'nın belirttiği e-posta adresindeki sorunlar nedeniyle lisans anahtarının ulaşmamasından SATICI sorumlu değildir. SATICI satışı izleyen 30 gün boyunca ALICI'nın talebi üzerine lisans anahtarını tekrar gönderebilir.

4.4.SATICI mücbir sebepler yüzünden sözleşme konusu ürünü teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesi veya sözleşme konusu ürünün teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine ürün bedelini öderken seçtiği ödeme yöntemi ile iade edilir.

5. KİŞİSEL BİLGİLER ve GİZLİLİK

www.batchcrop.com müşterilerine hizmet verebilmek amacıyla isim, adres, e-posta, işletim sistemi gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması amacıyla kullanılmaktadır. Bilgiler, satış sürecinde rol alabilecek ödeme ve nakliye firmaları dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde batchcrop.com sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin batchcrop.com arayüzü üzerinden ödeme aracısı olan İyzico ve bilgisayarınız arasında SSL üzerinden gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

6. CAYMA HAKKI

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15.ğ maddesine göre elektronik ortamda ifa edilen bu hizmet için cayma hakkı bulunmamaktadır. SATICI iyi niyete binaen taahhüt mektubu karşılığında iade yapabilir.

7. YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI

Atarca Otomasyon Yazılım Donanım San. ve Tic. Ltd. Şti.

ALICI

http://www batchcrop.com adresinden alışveriş yapan müşteri